Nevşehir Öğretmenevi İşçi Alımı Yapıyor

Nevşehir Öğretmenevinde görev yapmak üzere 1 personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.03.2020, 16:00
Nevşehir Öğretmenevi İşçi Alımı Yapıyor

Nevşehir Öğretmenevi tarafından 1 kamu işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları

İlana başvuran adayların 2018 KPSS P93 en az 60 puana sahip olması gerekir. Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip olan, MEB onaylı ön büro elemanı sertifikası bulunan, hijyen belgesi ile bilgisayar sertifikası bulunan kişiler başvuru yapacaktır. Adayların turizm ve otelcilik önlisans mezunu olması gerekir. Ayrıca adaylar Nevşehir merkezde ikamet etmeli ve adli sicili temiz olmalıdır. 18-40 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapmalıdır. Alınan kişiler memur değil, işçi olarak istihdam edilecektir. 

Başvuru Şekli

Nevşehir Öğretmenevi tarafından 9 Mart 2020 tarihinde ilan yayınlanmış ve başvurular alınmaya başlamıştır. Son başvuru günü ise 13 Mart 2020 günü mesai bitimine kadardır. Başvurular İşkur üzerinden elektronik olarak, şahsen il müdürlüklerine giderek ya da Alo 170 üzerinden yapılabilecektir.

Adaylar bu şartları sağladıklarına dair evrakları 13 Mart 2020 tarihi mesai bitimine kadar teslim etmelidir. Nevşehir Öğretmenevi ya da ASO Müdürlüğüne belge teslimi mümkündür. Şartları sağlayan adaylar belirlenecek ve listeye giren kişiler arasında 16 Mart tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Kurada ismi çıkan kişiler 17 Mart’ta öğretmenevinde mülakata alınacaktır. Mülakatta başarılı olan aday işe alınacaktır.

Tüm bu süreçler için öğretmenevi üzerinden duyurular yayınlanacaktır. 

Resepsiyon görevlisi 2 aylık deneme süresine tabidir. Bu süre içinde işten çıkarılırsa yedek adaylardan alım yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)