Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Belediye bünyesine Zabıta Memuru alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanında Nevşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2020, 14:37
Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Belediye bünyesine Zabıta Memuru alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanında Nevşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanı başvuru tarihi 30.11.2020 tarihinde başlayacak ve 4.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular şahsen aşağıda bulunan adrese yapılması gerekiyor.

Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı No:34 Merkez - Nevşehir

Başvuracak olan adayların

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Nevşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)