Necmettin Erbakan Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü yayınlamış olduğu ilan ile lisans mezunu 4 kişi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular şahsen veya posta ile 4 Nisan 2019 Tarihine kadar yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.03.2019, 15:37 23.03.2019, 22:12
Necmettin Erbakan Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartı vardır.

Kamu personeli alımı Sistem Uzmanı 2 kişi için başvuracak olan adayların; Centos, Debian tabanlı Linux dağıtımlarının yapılandırılması ve yönetiminde çok iyi derecede bilgi ve deneyim sahibi olması, Veri tabanı sunucularının yapılandırılması, dizaynı ve yönetimi konusunda iyi derecede bilgi ve deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Üniversite personel alımı Network Uzmanı 2 kişi için Yerel Alan Anahtarlama Cihazları (Switch), Yönlendiriciler (Router), Güvenlik Duvarları (Firewall) donanımları hakkında bilgi, kurulum ve yönetim tecrübelerine sahibi olmak, Microsoft ve Unix/Linux işletim sistemleri ve ağ cihazları güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak, TCP/IP, Ethernet, Layer-2 teknolojileri, P2P Metro Ethernet servisleri bilgi ve tecrübeye sahip olmak şartları vardır.

Başvurular, 4 Nisan 2019 tarihine kadar üniversitenin internet  adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırılarak ve imzalanarak istenen belgelerle birlikte 04 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No:12 Kat:22 Selçuklu/KONYA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır. Anılan tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. Adaylar Sistem Uzmanı ve Network Uzmanı pozisyonundan birine başvuruda bulunacaktır. Aynı anda iki başvuru kabul edilmeyecektir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)