Nazilli Belediyesi İŞKUR'dan daimi işçi alımı duyurusu

Aydın Nazilli Belediyesi İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı için güncel iş ilanı duyurusu yayımladı. 11 Aralık 2019 tarihli İŞKUR işçi alımı duyurusunda belediye bünyesine greyder operatörü alımı gerçekleştirilecek. Başvurular hafta pazartesi sona erecekken bu süre zarfında Aydın Nazilli Belediyesi iş ilanına başvuruda bulunmak için e-şube üzerinden başvuru ekranı açılmış bulunmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2019, 09:20 11.12.2019, 11:38
Nazilli Belediyesi İŞKUR'dan daimi işçi alımı duyurusu

Aydın Nazilli Belediyesi daimi işçi alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan alım duyurusuna başvurular ugün itibariyle başladı. Naziili Belediyesi'nin alacağı sürekli işçi greyder operatörü kadrosunda istihdam edilecek. Alım için başvuru kodu da İŞKUR e-şube sayfasında yayımlandı.

Son başvuru tarihi;

Bugün itibariyle başvuruları almaya başlayan Naziili Belediyesi son başvuru tarihini ise 16 Aralık 2019 olarak belirledi. Yayımlanan ilanda başvurular tamamlandıktan sonra Nazilli Belediyesi meclis toplantı salonunda 25 Aralık 2019 tarihinde saat 10:00 - 11:00 arası kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Adım adım başvuru işlemleri;

Yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına başvurular ilgili il müdürlüğü veya hizmet noktalarından yapıldığı gibi Türkiye İş Kurumu üzerinden de kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için e-devlet şifresinin olması yeterlidir. Bu şifre ve T.C. kimlik numarası ile İŞKUR e-şube web sayfasına giriş yapıp profil oluşturduktan sonra üst menüde yer alan arama sayfasına gelin. Arama sayfasında ilan kodu kutucuğuna 00005300235 numarasını yazarak arama yaptıktan sonra ilgili ilana kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru şartları;

Belediye Başlanlığı'nın yayımladığı alım duyurusunda MEB onaylı Greyder Operatörlüğü ve Ekskavatör Operatörlüğü sertifikasına sahip olma, G sınıfı ehliyete sahip olma, İş Makinesi Operatörü olarak en az 1 deneyim gerekliliği, Nazilli İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olma şartları bulunmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@