Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak 33 adet Sağlık Personeli Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 12:43
Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak 33 adet Sağlık Personeli Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların, https://www.nku.edu.tr sitesi üstünden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?b728de59-3971-4d03-bccb-20b3fdf08ab9

Lisans mezunu olan adaylar için 2020 yılı KPSS P3 puan şartı istenmektedir.

Önlisans mezunu olan adaylar için 2018 yılı KPSS P93 puan şartı istenmektedir.

Ortaöğretim mezunu olan adaylar için 2018 yılı KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

ALIM YAPILAN KADROLAR

19 hemşire alımı

1 hemşire alımı

1 eczacı alımı

1 biyolog alımı

1 Fizyoterapist alımı

2 Elektronörofizyoloji Teknikeri alımı

2 Eczane Teknikeri alımı

1 Perfüzyon teknikeri alımı

5 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)