Namık Kemal Üniversitesi 30 İşçi Alımı Yapacak!

Tekirdağ il sınırları içerisinde bulunan Namık Kemal Üniversitesi yeni bir alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre 30 üniversite işçisi alımı yapılacak. Üniversitenin çeşitli binalarında ve hizmet yerlerinde istihdam edilecek 30 kişinin kadro dağılımı da yayımlanan ilanda belli oldu. Alım ilanındaki 30 işçisinden 20 tanesi normal kamu işçisi kadrosunda olacakken 6 tanesi arkeolog ve 4 tanesi de arkeolog usta eğitmen olarak istihdam edilecek. İşte üniversitenin alım ilanı detayları.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2019, 16:25 29.09.2019, 14:11
Namık Kemal Üniversitesi 30 İşçi Alımı Yapacak!

Kamu personeli alım ilanlarına hız kesmeden devam ediliyor. Daha önce Tekirdağ il sınırları içerisinde belediyenin alım yapacağı işçiler duyurulmuştu. Şimdi aynı ilde bir duyuru da Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nden geldi. Üniversitenin yayımladığı duyuruda alımı yapılacak toplam sayının 30 olacağı kamuoyuyla paylaşıldı. 

Yayımlanan ilana göre bu işçilerden 20 tanesi Arkeoloji Bölüm Başkanlığında işçi olarak istihdam edilecek. Kamu işçisi olarak istihdam edilecek aday personelin alım şartları da yayımlandı. Buna göre lisans mezunu ve arkelolojiyle ilgili çalışmaları bulunan ve çalışacak ilgi-yeteneğinin olması şartı koşuldu. İşte o ilan:

Alım yapılacak bir diğer kadro ise arkeologtur. 6 arkeologun alınacağı ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar arkelog kazı deneyiminin olması şartını taşıması gerekmektedir. Özgeçmiş ile bölüm başkanlığına başvuran adaylardan uygun görülen 6 tanesi arkeolog olarak geçici istihdam edilecek. Duyurusu yayımlanan arkeolog alım ilanı ise şöyledir:

Yayımlanan ilana göre adaylardan 4 tanesi de arkeolog usta eğitmen olarak istihdam edilecek. İşte üniversitenin alım ilanı detayları.

İlana başvurmak için adresinde yayımlandığı duyuruda, başvuruda bulunmak isteyen adaylar 1 Ekim 2019 tarihine kadar Namık Kemal Üniversitesi Arkeoloji bölümüne müracaat etmeleri gerekmektedir. Mülakatların 01.10.2019 tarihinde Namık Kemal Üniversitesi Arkeoloji bölüm başkanlığında yapılacağı da duyurulan haberler arasındadır.

Namık Kemal Üniversitesi 30 Geçiçi personel alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)