Munzur Üniversitesi 3 Farklı Birime 6 Öğretim Kamu Personeli Alıyor

Munzur Üniversitesi akademik çalışmalarında görevlendirilmek sureti ile 6 farklı kontenjan ile kamu personeli akademisyen, öğretim görevlisi alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 07:00
Munzur Üniversitesi 3 Farklı Birime 6 Öğretim Kamu Personeli Alıyor

Türkiye genelinde yayımlanan ve özellikle üniversitelerin istihdam birimlerinden onaylanarak çıkılan sözleşmeli kamu personeli ve kadrolu kamu personeli alımları dışında bir de bilimsel çalışmalardaki açığı kapatabilmek adına kamu personeli öğretim görevlisi alımı ilanları yayımlanmaktadır.

Söz konusu ilanlar ile hem akademide farklı kadro dereceleri ile öğretim hayatlarına devam etmek isteyen akademisyenler için hem de nitelikli kamu personeli öğretim görevlisi ile çalışabilmek adına üniversiteler için bir imkan açılmaktadır.

İşbu  ilanlar hakkında ve akademisyen alımı, öğretim görevlisi alımı bazında ilgili vatandaşların bilgisine sunulmak bağlamında bir yeni akademik kamu personeli alımı yapıldığı ilanı duyuruldu.

İlgili ilanlara dair verilen muhatap kurum ve adres bilgilerine göre alımların Munzur Üniversitesi tarafından yapılacağı ve alımların da 3 farklı birimde gerçekleştirileceği bilgisi ibare olarak eklendi.

Toplamda 6 kişilik alım kontenjanı ile çıkılan ilanda verilen birim ve fakülte bilgilerine göre; alımlar için; Pertek Sakine Genç MYO, Çemişgezek MYO ve Edebiyat Fakültesi adresleri işaret edilmiştir.

Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi unvanları ile istihdam edilecek olan akademik kamu personeli adaylarının kadro dereceleri alanlarına göre 4 ve 6 olarak verilmiş olup; başvuru yapacak olan her adayın aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda belirtilmiş olan her özel ve genel şarta uygun olma zorunluluğu bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 20.09.2019 olup; ön değerlendirmeden sonra yapılacak yazılı sınav tarihi olarak ise 01.10.2019 ilan edilmiştir.

Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Görevlisi alımı ilanı için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Aziz 10 ay önce
Kastamonu belediye sine kadro olarak işe girmek istiyorum temizlik görevlisi olarak yada çay cı olarak 05449200276

Gelişmelerden Haberdar Olun

@