Muhtarlık Dairesine KPSS'siz Personel Alımı

Kamu kurumu Personeli alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kocaeli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet operatör alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 05.05.2021, 18:56 06.05.2021, 11:47
Muhtarlık Dairesine KPSS'siz Personel Alımı

Muhtarlık Dairesine KPSS'siz Personel Alımı

Kamu kurumu Personeli alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kocaeli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet operatör alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kocaeli Belediyesi operatör ilanı son başvuru tarihi 7.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollayarak başvuru yapmaları gerekiyor.

ik@beldeas.com

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Muhtarlık Dairesiilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Muhtarlık Dairesiilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Muhtarlık Dairesiilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Muhtarlık Dairesiilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Muhtarlık Dairesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Muhtarlık Dairesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)