Muğla Datça Belediyesi 1 İşçi Alıyor

Muğla Datça Belediyesi tarafından daimi olarak 1 harita mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2020, 21:15 22.03.2020, 21:12
Muğla Datça Belediyesi 1 İşçi Alıyor

Muğla Datça Belediyesi tarafından 20 Mart 2020 tarihli ilan ile daimi olarak istihdam edilmek üzere 1 personel alınacağını açıkladı.

Başvuru Usulü

İşkur üzerinden yayınlanan ilan ile detaylar netleşti. Duyurunun yayımlanması ile 19 Mart tarihinde başvurular alınmaya başladı ve 24 Mart 2020 tarihi son başvuru günüdür. 

Başvurusu uygun görülen adaylar 27 Mart tarihinde görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeler Datça Belediyesi adresinde yapılacaktır. Adaylar görüşmeye giderken kimlik teşhisini sağlayacak belgeleri unutmamalıdır. 

Adaylar yalnızca şahsen başvuru yapabilecektir. Elektronik ortamda ya da posta ile başvuru kabul edilmeyecektir. Başvuru esnasında istenen belgeleri de teslim etmelidirler.

Başvuru için kimlik fotokopisi, sağlık raporu, sabıka kaydı, SGK dökümü, ikametgah, fotoğraf, mezuniyet belgesi ve nüfus kayıt örneği sunulacaktır. Personel alım süreci belediye ilanlarından takip edilmelidir. 

Başvuru Şartları

TC vatandaşı olan, en az 6 aydır Muğla Datça’da ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş, en fazla 1995 doğumlu olan, harita mühendisliği lisans mezunu olan, çalışmaya engel sağlık sorunu olmayan, askerliğini yapmış ya da tecilli olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Alınan kişiler hafta içi tam gün ve 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai yapacaktır. Alınan kişi Muğla Datça Belediyesinde mühendis olarak görev yapacaktır. Belediyenin ihtiyaçlarına göre verilen görevleri yerine getirecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)