Muğla Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 44 adet kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2020, 10:51 14.11.2020, 12:59
Muğla Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 44 adet kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Zihni Derin İşhanı No: 6 / G Menteşe - Muğla

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41687/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-20-11-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Muğla Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Muğla Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)