Muğla Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Alımı

Kurum Dışı İlan ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı güvenlik görevlisi, büro memuru ve işçi alımları yapacağını duyurdu. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.09.2019, 19:06
Muğla Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Alımı

Yayımlanan kurum dışı ilanlarda Belediye Başkanlıklarına bağlı hizmet şirketleri bünyelerinde kurumun hizmetinde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi, büro memuru ve işçi personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan edilen personel alımları için aşağıda kılavuzu eklenmiş ve detaylı bilgilere yer verilmiştir. İlgili adayların alımları Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak ilan edilmiştir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımları;

Yayımlanan kurum dışı ilanlar ile farklı branş ve Kategorilerinde istihdam edilmek üzere 106 güvenlik görevlisi, büro memuru ve işçi personel alımları yapılacağı duyuruldu. 12 farklı unvanda personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. 78 kontenjan güvenlik görevlisi, 1 büro memuru, 2 sıhhi tesisatçı, 1 heykel traş, 3 kesimhane işçisi, 2 hayvan bakıcısı, 1 uzman, 3 inşaat ustası, 3 arkeolog, 3 marangoz ile 1 mezbaha kesim işçisi alınacağı duyuruldu.

İlgili adayların başvuruları yukarıda verilen unvanların genel ve özel şartlarına haiz olmaları durumunda başvuruları kabul edilecektir. Başvuracak adayların aşağıda verilen ilan kılavuzunda yer alan tüm şartları kontrol etmeleri gerekmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvurusu;

Özel güvenlik görevlisi alımı başvuruları 11 ila 12 Eylül 2019 arasında olup diğer başvurular ise 9 ila 10 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımları kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Orhan 2 yıl önce
Güvenlik gorevlisi d bakirdayim
Murat mısırlı 2 yıl önce
3 yıldır güvenlik özel güvenliğim silahsız