Muğla Büyükşehir Belediyesi Daimi Kütüphaneci Alımı Yapacak

Güncel belediye memur alımı ilanları için yayını yapılmış duyuru işlemlerinde Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak için KPSS Şartsız kütüphaneci alımı ilanları yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 16.09.2021, 00:05 17.09.2021, 08:14
Muğla Büyükşehir Belediyesi Daimi Kütüphaneci Alımı Yapacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi Daimi Kütüphaneci Alımı Yapacak

Kamu işçi alımı ilanları kapsamında belediye başkanlığı ilanları için başvuracak adayların üniversite mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.


Muğla personel alımı için son başvuru tarihi 17.9.2021.

Emek personel kurumu için başvurular belediye hizmet binasında yapılmalı.


Başvuru Şartları


Kamu iş ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, üniversitelerin bilgi ve belge yönetimi bölümünden lisans derecesi ile mezun olmaları ve kamu haklarından yoksun olmamaları gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin Kütüphane tecrübesi olan ve 2 yıllık mesleki deneyime sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Tüm adayların Koha kütüphane otomasyon programını kullanabilmesi, esnek çalışma sistemine uyması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve iletişim becerisinin yüksek olması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvurmak isteyenlerin kataloglama, sınıflama sistemine hâkim olmaları, İngilizce bilmeleri, MS Office uygulamaları konusunda tecrübeli olmaları ve tercihen Muğla şehrinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.


İstenen Belgeler


1.    Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

2.    Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

3.    Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

4.    Sağlık Raporu.

5.    Adli sicil belgesi.

6.    Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı