M.T.A Genel Müdürlüğü Memur Alımı

M.T.A Genel Müdürlüğünden yapılan ilanda Memur alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır.

M.T.A Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Alınacak personel Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde ( Ankara ) çalışacak olup 2 Kamu Personeli genel alan temizleme / meydancı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak M.T.A Genel Müdürlüğü ( Ankara ) olarak belirtilmiştir.

Alan temizleme / meydancı için şartlar: ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli Kamu Personeli ( Devlet Memuru ) olarak çalışıcak olan personel alımına adayların (00004706966) iş ilanı no ile İŞKUR internet sitesinden son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 tarihine  kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Yayınlanan bu ilana kişisel durumu Engelli olanlar başvurabilir. Talep Daimi olup İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır. Taleplerde 2016 veya 2018 yılı EKPSS puanına göre adayların başvuruları kabul edilecek olup yıllardan birine göre başvuru yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 08:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Humeyra demir
Humeyra demir - 11 ay Önce

Bu alimlar niye buyuksehirlerde trabzonda niye alim yok