MSB ve Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar doğrultusunda KPSS şartsız Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığında ve Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı ilanı yapılmıştır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 08.10.2019, 16:19
MSB ve Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alıyor

Yayımlanan ilana göre KPSS şartsız MSB ve Belediye Başkanlığı sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. İlgili adayların başvuruları Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden online olarak yapılacağı duyurulmuştur.

Konya Derebucak Belediye Başkanlığı işçi alımı ilanına göre; Büro hizmetlerinde sürekli işçi olarak personel alımı gerçekleştirilecektir. Yayımlanan duyuruya göre 9 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olup 14 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. İlan kılavuzu aşağıda resimli olarak verilmişti.

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığında istihdam edilmek üzere ( Terörle Mücadelede Yaralananlar TMY) kapsamında en az lise mezunu adaylar arasından yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adaylar başvurularını Ankara Çankaya Türkiye İş Kurumu iş ilan 00005198333 numaralı ilana yapılması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)