MSB KPSS 50 Puanla Askeri Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı yayınladığı iki farklı ilan ile Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Bünyesine yerleştirilmek üzere KPSS 50 puan ile astsubay ve subay alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2018, 21:19
MSB KPSS 50 Puanla Askeri Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı TSK yerleştirilmek üzere KPSS 50 puan şartı ile astsubay ve subay alımı yapıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru yeri ve ilan kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde sunulmuştur.

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığına Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Temini maksadıyla başvuru kılavuzunda belirtilen esaslara göre ön başvuru alımına başlanmıştır. Ön başvuru için son tarih 22 Kasım 2018 (saat 23.59) dir. Bu alıma başvuracak adaylar ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Lisans ve ön lisans bölümleri ilan kılavuzu içerisinde bulunan tablo 1 içerisinde yer almaktadır.

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığına Subay alımı için ön başvuru için son tarih 22 Kasım 2018 (saat 23.59) dir. Başvuru kılavuzunda yer alan bölüm mezunları başvuru yapabiliyor.

Adaylar (Askeri Personel Alımı) ön başvurularını 22 Kasım 2018 (saat 23.59’a kadar) tarihine kadar internet adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır. Şahsen, posta ile dilekçe ile veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

MSB Astsubay alımına başvuru yapmak ve kılavuza ulaşmak için tıklayın. Subay alım kılavuzuna ve başvuru yapmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
İbrahim Halil Durap 2 yıl önce
Link açılmıyor
İbrahim Halil Durap 2 yıl önce
Subay başvurusu için link açılmıyor e devletten de çıkmıyor
İlknur kapsuk 2 yıl önce
Zonguldak Kilimli ilçesi ne gençlik merkezine işkur dan ne zaman personel alımı olacak