MSB İŞKUR Üzerinden İşçi Alıyor! Başvuru Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan kapsamında MSB bünyesinde bulunan Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri işletme başkanlığında en az lise mezunu TMY statüsünde sürekli işçi alımı yapılmaktadır. Tüm ayrıntılar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 11.11.2019, 14:43 11.11.2019, 14:53
MSB İŞKUR Üzerinden İşçi Alıyor! Başvuru Başladı

Yayımlanan ilan ile MSB uhdesinde bulunan Akaryakıt İkmal ve NATO Pol Tesislerinde istihdam edilmek üzere (TMY) terörle mücadele kapsamında malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar arasından işçi alımı ilanı verilmiştir.

İŞKUR iş ilanları kapsamında MSB iş başvurusunda bulunmak isteyen Meslek Lisesi okullarının ( Elektrik ve Elektronik Teknolojisi) bölümlerinden mezun olan adaylar arasından bugünden itibaren başlamak kaydı ile 15 Kasım 2019 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurular alınmaktadır. E-devlet şifresi ile online giriş yapıldıktan sonra aşağıda resimde gösterildiği gibi giriş ekranı gelmektedir.

MSB işçi kadrosunda görevlendirilecek olan sürekli işçi alımı için başvuru İŞKUR iş ilanları üzerinden online olarak yapılacağı gibi Ankara Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya İlçesi İŞKUR aracılığıyla başvurular alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların Çankaya Hizmet birimini takip etmeleri gerekiyor. Başvuru için yukarıda şahsi şifrenizle giriş yapıldıktan sonra karşınıza iş arayan bölümü gelecek olup mesleği veya ilan kodunu aratarak başvurunuzu tamamlayabilirisniz.

Aynı zamanda kura çekim tarihi 27 Kasım 2019 tarihinde Çarşamba günü saat: 14:00’da çekileceği duyurulmuştur.

MSB kamu personeli alımı için online başvuruyu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yasin gündüz 1 yıl önce
Allah herkesin gönlüne göre versin inşAllah herkes hakkını ve işini bulması dileğiyle saygılar