MSB 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu İşçisi Alıyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu İşçi Alımı ilanı bugün (28.8.2019) tarihi itibari ile yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 28.08.2019, 07:10 28.08.2019, 11:07
MSB 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu İşçisi Alıyor

Türkiye genelinde yayımlanan ve aracı kurumlar vasıtası ile yayımlandıktan sonra ilgili adayların bilgisine sunulan personel alımı ve işçi alımı istihdam ilanlarına yenileri eklenmeye ve ilgili ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda unvan, kontenjan, istihdam birimi ve başvuru süreçleri ile başvuru şartlarına dair bilgiler verilirken, başvuru yapacak olan adayların da başvurularını yaparken temin etmeleri gereken evraklar da açıkça ilan edilmektedir.

MSB 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu İşçisi Alıyor

Bakanlıklar ve bakanlığa bağlı kuruluşlar dahilinde gerçekleştirilecek olan personel alımı ve işçi alımı süreçlerine bir yenisi de MSB 2’nci Ana Bakım Merkezi tarafından eklendi.

Söz konusu alımlarda MSB 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı tarafından Kamu İşçisi niteliği ile 1 kişilik personel kontenjanı açıldığı ilan edilirken, MSB Ana Bakım şubesi olarak ise Kayseri kenti açıklandı.

Başvuru Süreci

MSB Kayseri 2’nci Ana Bakım Merkezinde İnşaat Ustası unvanı ile istihdam edilecek olan personelden talep edilen şartlar sıralanırken; devletin bekasına ve güvenliğine herhangi bir kasti suçtan hüküm giymemek ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak derecede yaralandıklarına dair belgeye sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. 

Adayların; İnşaat teknolojisi,betonarme yapı sistemleri,beton çimento ve zemin teknolojisi,yapı yüzey kaplama,betoncu,duvarcı,ahşap kalıpçı,alçı levha uygulayıcısı,alçı sıva uygulayıcısı,betonarme demircisi,sıvacı alanlarından alanlarından her hangi birine ait mesleki yeterlilik ve ustalık belgesine sahip olmaları gerektiği ilan edilmiştir. Adaylar ilgili ilanı 00005125372 numaralı İŞKUR ilanı ile takip edebileceklerdir.

İlköğretim mezunu adayların yapacağı başvurular için adayların en geç 2 Eylül 2019 tarihinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor olup; sonuçlar ise; 19.9.2019 tarihinde saat 09:00-10:00’da 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’nda yapılacak olan kura sonucu belirleneceği açıklandı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Özcan arslan 2 yıl önce
Ben inşaat sürveyanıyım inşaat kalfası inşaat kaplama ustalık belgem pratikte kalıp duvar kara sıva alçı sıva seramik mermer dış cephe montalama söve boya işlerinde tam ustayım 37 yıllık tecrubem var aydında da böyle işlerimi içra edecegim iş olsa parke taşları peyzaj çimento esaslı her iş elimden gelir demir işi hariç
MERDA 2 yıl önce
MESLEK LİSESİ VE 35 YAŞ ÜSTÜ İŞÇİ ALIMI BEKLİYOR MİLLETTTTTT
Kamu Personeli Alımı