Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığında yayımlanan ilana göre Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ortaöğretim dengi Mesleki Teknik okul mezunlarınında başvurabileceği 1 kişi Teknisyen olarak alım yapacaktır. Başvurular başlamış olup 15 Kasım 2018 son başvuru tarihi olarak açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2018, 18:59 24.10.2018, 19:04
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Sözleşmeli Kamu Personeli 1 kişi teknisyen alımını adaylarda aranan şartlar: Bilgisayar donanımı ( temel kullanım ) tamir, format, kurulum ve ağ sistemleri konusunda tecrübe sahibi olmak. Ortaöğretim dengi mesleki teknik okulların bilgisayar bölümünden mezun olmak, bilgisayar programları ( Office, word, excel, powerpoint, photoshop ) bilgisine sahip olmak. Web tasarımı programlarında bilgili ve bunu belgelendirmek gerekmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına ve genel iş kurallarına uygun olarak faaliyetlerin yürütülmesini, iş güvenliği ile ilgili işlemlerin takibini yapabilecek bilgiye ve belgelendirmek gerekmektedir. Adayların 2016 yılı KPSSP94 puan türünden en yüksek puandan başlayark yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sıralamsı dikkate alınarak tercih yapılacaktır.

Başvuru yapacakların Nüfus cüzdanı, fotoğraflı başvuru formu, diploma, 2016 yılı KPSSP94 sonuç belgesi, belirtilen belge ve sertifikalar ile daha önce deneyim sahibi olduklarını gösterir kurum yazıları ve sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümü ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

Adayların 15 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapmak için belgeler ile beraber Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi personel dairesi başkalığına şahsen müraacat etmeleri gerekmektedir.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@