Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 60 Kişi Alacak

Kamu Personeli Alımı 30.12.2019, 17:30
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 60 Kişi Alacak

Yayımlanan son ilanda yer alan bilgiye göre Mimar Sinan  Üniversitesi akademik personel alımı sürecinde; her adayın farklı birimlerde açılan kontenjanlara başvuru yapabilmesi için, kılavuzda yer alan yöntem ve şartlara haiz olması gerekmektedir.

Mimar Sinan Üniversitesine alınacak 60 akademisyenin Cilt, Halı/Kilim Ve Eski Kumaş Desenleri,  Tezhip (Süsleme), Seramik Tasarımı, Temel Sanat Eğitimi, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık, Binabilgisi, Restorasyon, Yapı Bilgisi, Bölge Planlama, Şehircilik, Klasik Arkeoloji, İngiliz Dili ve edebiyatı,Eğitim Programları ve Eğitimi, Bilim Tarihi ve Felsefesi, Nükleer Fizik , Uygulamalı İstatistik, Sistematik Felsefe ve Mantık, Türk ve İslam Sanatları, Yakınçağ Tarihi, Eski Türk Edebiyatı, Yeni Türk Dili, Kompozisyon ve Orkestra Şefliği, Piyano-Arp-Gitar, Yaylı Çalgılar ,Opera, Bale, Tiyatro, Çağdaş Dans, Mimari Restorasyon  gibi farklı bölümlere yapılmak üzere belirlenmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI VE SÜREÇ

Adayların başvuru yapabilmeleri için aşağıdaki kılavuzda yer alan şartları taşımaları gerekiyor. Son başvurular 13/01/2020 ye kadar yapılmalıdır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@