Milli Savunma Bakanlığı ve Öğretmenevi Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı uhdesinde bulunan Foça Bakım İstikam Komutanlığı ile Refahiye Öğretmenevinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 17.12.2019, 12:36
Milli Savunma Bakanlığı ve Öğretmenevi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında Milli Savunma Bakanlığı uhdesinde bulunan İzmir Foça İstihkâm Komutanlığı ve Erzincan İli Refahiye İlçesi Öğretmenevinde istihdam edilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın kamu personeli alımı ilanı yapılmış olup başvuru şartları ve ilan kodları aşağıda verilmiştir. İŞKUR ilanına başvuru şekli nasıl olduğu aşağıda resimle anlatılmıştır.

İŞKUR güncel iş ilanları kapsamında yayımlanan ilana göre MSB Foça İstihkâm Komutanlığında istihdam edilmek üzere elektrikçi alımı yapılacak olup Erzincan Refahiye Öğretmenevinde ise ön büro görevlisi ve temizlik personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Yukarıda resimde görüldüğü üzere giriş yaptıktan sonra aşağıda gösterilen resimde iş ilan kısmına girildiğinde İŞ ilan numarası veya mesleği yazarak bulabilirsiniz.

Öğretmenevi ön büro memuru personel alımı için: en az lise mezunu en fazla önlisans mezunları arasından alınacak olup İŞKUR iş ilan 00005307495 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Temizlik personeli alımı için ise en az ilköğretim mezunları İŞKUR iş ilan 00005307421 numaralı ilana başvuru yapabilirsiniz.

Foça İstihkam Komutanlığı elektrikçi alımı için ise; meslek lisesi bölümlerinden mezun olmuş adaylar arasından veya MEB onaylı Mesleki Eğitim Belgesi “Ustalık” belge sahiplerinin başvuruları kabul edilmektedir. İŞKUR iş ilan 00005309606 numaralı ilana başvurular açıktır. Kamu personeli alımı statüsü TMY olanların başvuruları alınacağı ilanda yer almaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)