Milli Savunma Bakanlığı KPSS Şartsız 600 Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 600 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 25.03.2019, 01:24 25.03.2019, 10:44
Milli Savunma Bakanlığı KPSS Şartsız 600 Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden yayınladığı personel alımı ilanlarında; otomotiv elektrikçisi, inşaat boyacısı, armadör işçisi, motor imalat bakım ve onarım işçisi, fayans, seramik ve karo döşemecisi, çarkçıbaşı, elektrikçi, marangoz gibi daha birçok kadroda görevlendirmek üzere 600 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden MSB aramasını yaparak 29 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak yer almaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden toplamda 6 sayfada 89 iş ilanı yayınlamıştır. İlanları incelemek isteyen adayların İŞKUR üzerinden iş yeri unvanına MSB yazarak ilanları araması gerekmektedir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Milli Savunma Bakanlığı Kültür ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’nde 9 Nisan 2019 tarihinde saat 10.30’da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
EROL KELEŞ 2 yıl önce
Emeklilik yaşını 65 yapıyorsun işçi alimi için 18 35 yaş arası vede tecrübeli işçi alıyorsun. Beni 42 yaşında devlet ise almazsa özel sektör nasıl alsın. 18 yaşında bir kişi ne kadar tecrübeli olur anlamadım.
Özcan duruel 2 yıl önce
Arkadaş dalgamı geçiyosunuz. İşkurda böyle bir ilan mevcut değil.
İŞKUR 2 yıl önce
İŞKUR ilan arama bölümünde MSB diye aratırsanız görebilirsiniz.
AYKAN oğuzhan 2 yıl önce
Benim Dehliyetim var soforluk ariyorum yardimci olursaniz sevunirim
AYKAN oğuzhan 2 yıl önce
Benim Dehliyetim var soforluk ariyorum yardimci olursaniz sevunirim