Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Garson Alımı

Milli Savunma Bakanlığı MSB Kadrolu Garson alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Milli savunma bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 adet Kadrolu Garson alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.04.2021, 08:42
Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Garson Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Garson Alımı

Milli Savunma Bakanlığı MSB Kadrolu Garson alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Milli savunma bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 adet Kadrolu Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Garson alımı ilanı son başvuru tarihi 21.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://personeltemin.msb.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – MSB Kadrolu Garson ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. MSB Kadrolu Garson ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)