Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu 600 İşçi Alımı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında kadrolu 600 işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu 600 İşçi Alımı

Milli Savunma Bakanlığı yayınladığı personel alımı ilanında sürekli işçi kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 600 kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı.

Başvurular için başvuru numaraları henüz yayınlanmamış olup başvurular 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı’nın yayınladığı ilana göre istihdam edilecek olan personeller; İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı’nda sürekli işçi kadrosunda istihdam edileceklerdir.

İŞKUR üzerinde resmi bir ilan yayınlanmadığı için 600 kadrolu işçi alımında adaylarda aranan şartlar henüz açıklanmamıştır. Fakat 600 kadrolu işçi alımında adaylarda aranacak şartlar en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak olarak öngörülmektedir.

İlan 25 Mart 2019 tarihinde İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olup detaylar ilan yayınlandığında kesinleşecektir. Milli Savunma Bakanlığı 600 kamu personeli alımı ilanında adaylarda aranan şartlara en hızlı şekilde ulaşmak için Kamu Personeli Alımı Haber Sitemizin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeyhmus memi
Şeyhmus memi - 5 ay Önce

Madem bu devlette yaş sınırı 27 - 30
35 yaşındakileri emekli etsinler neden emeklilik yaşını 60 65 yapıyorlar
Bu adam 30 35 sene ne yapacak

Ali Akın
Ali Akın - 5 ay Önce

Madem ki 35 yaş üstü kamuya işçi almıyorsunuz o zmn neden 65 yaş emeklilik zorunlu oluyor bunca 35 yaş üstü işsiz insan ne yapacak o yaşa kadar ne özel sektör ne devlet napsın bu insanlar

Sadullah
Sadullah - 5 ay Önce

Ben anlamadim 18 yaş 27 yaş bu adamlar 40 yaş olan insanlari niye almiyorlar bu nasil bir iş hakki bu nasil kadro 40 yaşindaki adam ne yapsin ev kira 2 cocuk elektirik dogal gaz su faturasi ondan sonra 27 yaş bu nasil bir anlayiş bu adamin hitiyaci yokmu var ne yapsin bu adam 40 yasindaki adam

erol turhan
erol turhan - 5 ay Önce

45. 50 yasa kadro vermezler.

Ergudar yildirim eskişehir
Ergudar yildirim eskişehir - 5 ay Önce

Beni alın