Milli Savunma Bakanlığı 281 Memur Alımı! Sona Eriyor

Milli Savunma Bakanlığı uhdesinde bulunan kuvvet komutanlıklarında istihdam edilmek üzere 281 memur alımları 31 Ocak 2020 tarihinde sona ermektedir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve ilan kılavuzu haberimizin detayında…

Kamu Personeli Alımı 26.01.2020, 10:20
Milli Savunma Bakanlığı 281 Memur Alımı! Sona Eriyor

Yayınlanan ilan kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunları arasından MSB uhdesinde bulunan Kuvvet Komutanlıklarında istihdam edilmek üzere 281 Kütüphaneci, VHKİ, Uzman, Öğretmen. Psikolog, Mühendis, Hizmetli, Berber, Tekniker ve memur alımları için 31 Ocak 2020 tarihinde başvurular sona ereceği duyurulmuştur.

Başvuruda bulunacak adaylar için alım şehirleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Malatya, Kocaeli, Tokat, Burdur, Diyarbakır ve Batman illerinde istihdam edilecekleri ilan edilmiştir.

İlgili adayların başvuruları resmi web sitesi üzerinden kabul edilecek olup başka her hangi bir şekilde başvuru geçerliliği bulunmamaktadır. Yayınlanan ilan kılavuzunda yer alan unvanlar, kontenjanlar, öğrenimler, KPSS, şehirler, kadro dereceleri ve alınacak kamu personeli sayıları aşağıda resimli olarak verilmiştir.

MSB personel temini memur alımı ilan kılavuzunu Tıklayın.

MSB 281 memur alımı başvuru yapmak için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mikail şahanalan adana seyhan 1 yıl önce
Beden işçisi
Mehmet Şah Coşar 1 yıl önce
Özel güvenlik işi arıyorum silâhlı belgem ve kimlik kartım var iş arıyorum