Milli Savunma Bakanlığı 134 Memur Alımı

MSB devlet memuru alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 134 adet memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.01.2021, 14:02 03.01.2021, 12:12
Milli Savunma Bakanlığı 134 Memur Alımı

Milli Savunma Bakanlığı 134 Memur Alımı

MSB devlet memuru alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 134 adet memur alımı yapılacaktır.

Aşağıda Youtube kanalımıza ait olan videoyu izleyerek bu ilan hakkında bilgi alabilirsiniz

BAŞVURU BİLGİLERİ

MSB devlet memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 31.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresi üzerinden yapılması zorunludur.

Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvrular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzunu aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz.

https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/HVLDokuman/DosyaIndir?pDosyaNo=146&pDokKayitNo=91

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - MSB devlet memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - MSB devlet memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - MSB devlet memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MSB devlet memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. MSB devlet memuru ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. MSB devlet memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. MSB devlet memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. MSB devlet memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. MSB devlet memuru ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. MSB devlet memuru ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)