Milli Saraylar 350 Kamu İşçisi Alımı

Milli Saraylar İdaresi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında 350 kamu işçisi alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları, şartları ve detayları haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 07.01.2020, 00:07
Milli Saraylar 350 Kamu İşçisi Alımı

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan kapsamında 350 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Kamu işçisi alımı 125 koruma güvenlik görevlisi ile 225 sürekli kamu işçisi alımı yapılmaktadır. Başvurular online olarak alınmaktadır.

Kadro ve Unvan dağılımları; Kamu işçisi alımı 30 müze görevlisi, 80 restoratör ve 15 tekniker alımı sözleşmeli personel olarak 125 kişi alınacağı duyurulmuştur. Sürekli işçi alımları ise 150 koruma güvenlik görevlisi (silahlı) 20 kişi temizlik görevlisi, 40 bakım onarım ustası ve 15 fabrika ustası toplam 225 kişi sürekli işçi alımı yapılmaktadır.

Başvuru şartları neler; Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi alınacak personellerin en az ilköğretim mezunu olması ve koruma güvenlik görevlilerinin yazılı ve sözlü sınava tabi tutularak istihdam edilecekleri duyuruldu. Ayrıca sürekli 225 işçi ise sözlü sınav ile alınacaktır. Personel alımları kuraya tabi olup sözlü uygulamadan geçtikten sonra kura ile kamu işçileri alınacaktır.

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı 225 sürekli işçi alımı ilanı için tıklayınız.

Milli Saraylar Koruma Güvenlik Görevlisi alımı için tıklayınız.

İlgili adaylar için başvuru linkini tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)