Milli Saraylar 225 Kamu Personeli Alımı! 12 Ocak Pazar Son

Devlet Personel Başkanlığı yayınladığı ilan ile 225 koruma güvenlik görevlisi, fabrika ustası, bakım onarımcı ve temizlik görevlisi alımı başvuruları 12 Ocak 2020 Pazar günü sona eriyor. Tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 11.01.2020, 12:17 11.01.2020, 12:17
Milli Saraylar 225 Kamu Personeli Alımı! 12 Ocak Pazar Son

Yayınlanan ilan kapsamında Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere 4857 sayılı iş kanunu ve Milli Saraylar işçi alımında uygulanacak usul ve esaslara göre 225 sürekli işçi alımı yapılmaktadır. Alınacakların unvanları koruma güvenlik görevlisi, fabrikada usta, bakım onarımcı ve temizlik personeli alımları başvuruları sona eriyor.

İlgili adayların başvuruları mesleki görev ve nitelikleri yayınlanan ilan kılavuzunda belirtilen şartları taşıyor olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması veya askerlik durumu itibariyle muvazzaf askerlik hizmetin yapmış veya ertelemiş olması gerekmektedir.

Alınacak koruma güvenlik görevlisi, fabrika ustası, bakım onarımcı ve temizlik personeli kamu personelleri için aşağıda öğrenim durumları ve ücretler yukarıda fotoğraf olarak verilmiştir.

Milli Saraylar kamu personeli alım ilan kılavuzu için Tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Murat kavrak 1 yıl önce
Bende acil olarak iş ariyorum