Milli Eğitim Müdürlüğü Farklı Kadrolarda Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puanı ile harita mühendisi ve büro personeli alımı yapmaktadır. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.02.2020, 18:17 25.02.2020, 18:18
Milli Eğitim Müdürlüğü Farklı Kadrolarda Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu ilanına göre MEB Milli Eğitim Müdürlüğünde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı ilanı verilmiştir. Alınacak harita mühendisi ve büro personeli alımına KPSS taban puanı ile bugün başvurular başlamıştır.

Yayınlanan ilan kapsamında 1 kişi harita mühendisi ve 1 kişi büro personeli kamu personeli alımı için önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları, tarihleri ile ilan numaraları aşağıda verilmiştir.

Harita Mühendisi kamu personeli alımı detayları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, EKPSS puanına sahip olması, lisans mezunu olan engelli adaylar arasından İŞKUR iş ilan 00005419746 numara ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Büro personeli alımı detayları; T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, TMY statüsünde (eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralananlar) arasından önlisans mezunları için İŞKUR iş ilanı 00005419762 numaralı ilana başvuru yapabilirsiniz.

Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilanına başvurular bugün 25 Şubat 2020 tarihi itibariyle başlamış olup 2 Mart 2020 tarihinde sona ereceği duyurulmuştur. Başvuruda bulunacak adaylar İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)