Milli Eğitim Müdürlüğü En Az Okuryazar 3 Personel Alıyor

İşkur üzerinden yapılan ilan ile Kars Milli Eğitim Müdürlüğü 3 kişi eski hükümlü veya TMY(Terörle Mücadelede Yaralanan) kalorifer ateşçisi kamu personeli alımı için başvurular başladı.

Kamu Personeli Alımı 19.02.2019, 23:03
Milli Eğitim Müdürlüğü En Az Okuryazar 3 Personel Alıyor

Kars Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan işkur ilanı ile Müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 kişi eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan kalorifer ateşçisi alımı için yapılıyor.

000048409787 işkur ilan numaralı 3 eski hükümlü ve TMY teknik kamu personeli alımında alımlar kura ile yapılacaktır. Başvuracak adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması, en az okuryazar en fazla lise ve dengi okul mezunu olması, adayların Kalorifer Ateşçisi, Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesine sahip olmaları gerekmekte olup Arpaçay, Digor, Kağızman, Kars Merkez, Sarıkamış, Selim, Susuz, Akyaka ilçelaerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yapılacak alımda açık iş sayısı kadar asil ve açık işçi sayısı kadar yedek adaylar noter kurasıyla belirlenecektir.

Kars Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine alınacak 3 eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan Kalorifer Ateşçisi kamu personeli alımları için başvurular 25 Şubat 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden işkur internet şifresi olanlar başvurabilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)