Migros En Az Ortaokul Mezunu 180 Personel Alımı

Migros market zinciri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere en az ortaokul mezunu olmak şartı ile sanal market alanında görevlendirilmek üzere tecrübeli ve ya tecrübesiz 180 personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2020, 19:34
Migros En Az Ortaokul Mezunu 180 Personel Alımı

Migros En Az Ortaokul Mezunu 180 Personel Alımı

Migros market zinciri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere en az ortaokul mezunu olmak şartı ile sanal market alanında görevlendirilmek üzere tecrübeli ve ya tecrübesiz 180 personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan ilana son başvuru tarihi 18.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle öncelikle İŞKUR sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapın. Daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvuru işleminizi gerçekleştirin

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005739331

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Migros 180 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Migros 180 personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)