Migros 3 Şehirde Personel Alımı

Migros işçi alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Migros İstanbul, Muğla ve Balıkesir şehirlerinde Reyon görevlisi alımı, Beden işçisi alımı ve Perakende Satış Elemanı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 10:21
Migros 3 Şehirde Personel Alımı

Migros 3 Şehirde Personel Alımı

Migros işçi alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Migros İstanbul, Muğla ve Balıkesir şehirlerinde Reyon görevlisi alımı, Beden işçisi alımı ve Perakende Satış Elemanı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular İŞKUR siyesi üzerinden yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI bölümüne MİGROS yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Migros 3 Şehirde Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Migros 3 Şehirde Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)