Metro İstanbul 27 Engelli İşçi Alıyor

Metro İstanbul AŞ. Tarafından mühendis, tekniker ve büro personeli olarak 27 işçi alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 12.03.2020, 22:20
Metro İstanbul 27 Engelli İşçi Alıyor

Metro İstanbul AŞ. tarafından 27 işçi alımı ilanı yayımlandı.

Başvuru Şartları

Yayınlanan ilan kapsamında 3 farkı pozisyona alım yapılmaktadır. 5 engelli mühendis alımı için mühendislik fakültesinden mezun olmak, engelli olmak ve asker adayların askerlikle ilişiği olmaması aranır.. 

7 engelli teknik personel alımı için meslek lisesi ya da teknik liseden mezun olmak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması şartları sağlanmalıdır. 

5 engelli büro personeli alımı için lise ya da önlisans mezunu olmak gerekir. Bilgisayar Office programlarını iyi derecede kullanmak gerekir. Tüm çalışanlar İstanbul’da ikamet ediyor olmalıdır. 

Başvuru Süresi 

İlan 5 Mart 2020 tarihinde yayınlanmış ve başvurular alınmaya başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 5 Nisan günüdür. Başvurular İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sekmesi üzerinden alınacaktır. Adaylar başvuru esnasında sadece engelli sağlık raporu sunacaktır. Başvurusu kabul edilen adaylar mülakata alınacaktır. Mülakatlar Bakırköy Belediyesi ek hizmet binasında yapılacaktır. Görüşme sonrasında işe uygun görülen adaylar alınacaktır. Kabul edilen adaylar diğer belgeleri de teslim edecektir. Tüm bu süreçler için gerekli bilgilendirmeler adaylarla iletişime geçilerek yapılacaktır. Ayrıca İBB duyuruları yakından takip edilmelidir.

İşe alınan kişiler hafta içi 07.30 ile 17.30 arasında 10 saatlik mesai yapacaktır. Çalışma adresi Metro İstanbul AŞ. Genel müdürlük ve yerleşkeleri olacaktır. Alınan kişiler daimi işçi statüsünde istihdam edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)