Meteoroloji Genel Müdürlüğü Mühendis Ve Memur Alımı Yapacak

Son dakika memur alımı ilanları ile yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusunda Meteoroloji Genel Müdürlüğü içerisinde görevlendirilmek üzere 89 adet Mühendis ve 11 adet Büro Personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 30.10.2021, 00:10 02.11.2021, 11:28
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Mühendis Ve Memur Alımı Yapacak

KPSS Puanı İle Kamu Personel Alımı için açıklanmış bulunan ilanlara başvuru yapacak olan adayların talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.


METEROLOJİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Meteoroloji müdürlüğü personel alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapmak isteyen kişiler ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek yapabilecektir.

•    Gerekli olan başvuru işlemleri 2 Kasım 2021 tarihinde saat 23.59’da bitecek ve bu süre asla uzatılmayacaktır.

•    Son dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü personel alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin Tercih işlemlerinde 06 Eylül 2020 tarihinde yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavına (2020-KPSS Lisans) girmiş olan adayların sınav sonuçları kullanılacaktır


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güncel memur alımı ilanları ile birlikte açıklamaları yapılmış olan kamu personel alımı bilgisinde Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

2.    Son dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü personel alımı ilanları için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

3.    Meteoroloji Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 89 adet Mühendis ve 11 adet Büro Personeli alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı