Mersin’de KPSS Şartsız İşçi ve Teknisyen Alımları Yapılmaktadır

Belediyeler ve şirketler nezdinde yapılan personel alımlarına ve işçi alımlarına Mersin kentinden bir yenisi daha eklendi.

Kamu Personeli Alımı 30.04.2019, 20:10
Mersin’de KPSS Şartsız İşçi ve Teknisyen Alımları Yapılmaktadır

Mersin kentinde faaliyetlerine devam eden şirket ve belediye bünyesinde ayrı birimlere ve farklı unvanlar ile departmanlara işçi ve personel alımları yapılacağı bilgisi İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile birlikte duyuruldu.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre 1 kişi belediye 2 kişi ise şirket bünyesinde olmak üzere istihdam edilecek.

Mersin Toroslar Belediyesi bünyesine yapılacak olan personel alımı için 1 kişilik Acil Tıp Teknisyeni alımı yapılacağı ilan edilirken; Seltaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti şirketine ise 1 kişi olmak üzere Hızar İşçisi ve 1 kişi olmak üzere de bulaşıkçı personel alımı yapılacaktır.

Acil Tıp Teknisyeni için adayların mesleki yeterliliğe sahip olması ve 20-25 yaş arasında erkek olması kriterleri vardır. Hızar işçisi ve bulaşıkçı alımları için de adayların Gülnar ilçesinde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır.

Toroslar Belediyesi acil tıp teknisyeni alımı için adayların toroslarpersonel@outlook.com adresine cv göndermeleri gerekmektedir. Seltaş alımları için ise adayların şahsen şirkete başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlgili adaylar başvurularını en geç 1.4.2019 tarihine kadar yapmaları açıklanmıştır.

Mersin Toroslar Belediyesi Personel Alımı

Mersin Seltaş Personel Alımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
şerife cakir 1 yıl önce
bir cok sehirlerde okadar hastane var okadar mezun var issiz bir kisi aliniyor cok komik