Mersin Üniversitesi KPSS Şartsız 5 Sözleşmeli Personel Alıyor

Mersin Üniversitesi dahilindeki çalışmalarda görevlendirilmek için sözleşmeli personel alımı ilanına çıkıldığı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.09.2019, 08:00 09.09.2019, 11:28
Mersin Üniversitesi KPSS Şartsız 5 Sözleşmeli Personel Alıyor

Üniversitelerin akademik çalışmaları ve bilimsel projelerinin dışında kalarak devam eden hizmetleri ve çalışma faaliyetleri kapsamında gerekli görülen ve eksik olarak tespit edilen pozisyonlar için, kadrolu personel alımı ve sözleşmeli personel alımı süreçleri uygulanmaya devam ediyor.

Yayımlanan her ilanda alımı yapılacak olan adayın niteliği, unvanı, pozisyonu, başvuru için açılan kontenjanı ve adayın başvuru sürecinde uyması gereken kurallar bütününü ifade eden kılavuzlar da yayımlanmaktadır.

Adayların başvurularını tamamlamadan önce bu kılavuzları detaylı bir şekilde incelemesi gerekmekte olup; başvurularını kılavuzda yer alan usullere göre yapmaları gerekmektedir.

Bu minvalde yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Mersin Üniversitesi Rektörlüğü onayı ile üniversite bünyesinde görevlendirilmesi amacı ile personel alımı ilanına çıkılmıştır.

Yayımlanan ilanda verilen görevlendirmenin statüsü sözleşmeli personel alımı olup; adayların 5 kişilik kontenjan dahilinde Canlı Manken unvanı ile istihdam edileceği açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adaylardan KPSS şartı talep edilmezken; adayların en az lise mezuniyetine, vücut bütünlüğüne ve iş için gerekli sağlık yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir.

Adayların 23 Eylül 2019 tarihine kadar aşağıda yer alan belgeler ile birlikte Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık binasına başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)