Mersin Üniversitesi Ebe Alımı

Devlet üniversitesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Mersin üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere ebe alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.04.2021, 15:56 24.04.2021, 15:57
Mersin Üniversitesi Ebe Alımı

Mersin Üniversitesi Ebe Alımı

Devlet üniversitesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Mersin üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere ebe alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mersin üniversitesi ebe ilanı son başvuru tarihi 26.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin öncelikle aşağıda bulunan link üzerinden başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Formu doldurtuktan sonra istenilen belgeler ile birlikte kuruma şahsen başvuru yapmanız gerekiyor.

Linki kopyalayın ve yeni sekmede açınız.

https://bit.ly/3dc9xB4

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Mersin Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Mersin Ebe ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Mersin Ebe ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Mersin Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Mersin Ebe ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Mersin Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Mersin Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Mersin Ebe ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Mersin Ebe ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)