Mersin SYDV En Az Lise Mezunu 6 Personel Alımı

Kurum dışı ilan ile Mersin SYDV 6 personel alımı yapmaktadır. Mersin Silifke SYDV alımına en az lise mezunlarının başvuruları kabul edilmektedir. İlgili adaylar için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.02.2020, 10:05
Mersin SYDV En Az Lise Mezunu 6 Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 6 temizlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Mersin Silifke SYDV alımlarına başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 24 Şubat 2020 tarihi olarak verilmiştir.

Başvuru genel şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerlikle ilişiğinin olmaması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, çalışmasana engel teşkil edecek sağlık sorunun bulunmaması, adli sicil kaydının temiz olması, en az lise mezunu olması, B sınıfı ehliyete sahip olunması ve aktif olarak araç kullananlar arasından 6 personel alınacaktır.

Hasta ve yaşlı bakımı ve evde bakım hizmetleri bölümünden mezun olan olan adaylar MEB kurslarından sertifika sahibi olan adaylar tercih edilecek ancak başvuruda bu meslek guruplarından başvuru sayısı yetersiz olduğunda diğer adayların değerlendirmeleri yapılacaktır.

Mersin Silifke SYDV alımı ilan metni ve diğer detaylar aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Habip c 1 yıl önce
Çalışmak istiyorum elimden her iş geliyor bingöluyum
ömer faruk 1 yıl önce
benide işe alın lütfen