Mersin Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Büro Memuru İlanı Yayımlandı

Mersin kentinde hizmet veren Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Büro Memuru unvanı ile kamu personeli alımı yapacağını ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 19.08.2019, 13:55
Mersin Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Büro Memuru İlanı Yayımlandı

Kurum ve kuruluşların bünyesinde devam eden ve eksik olarak tespit edilen personel ve işçi kontenjanları için, belirlenen sayılar karşılığında işçi alımı ve personel alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor.

Mersin Kıyı EGM

Mersin kentinde hizmetlerine devam eden Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermesi talebi ile istihdam edileceği personel alımı hakkında hem kontenjan ve unvan hem de başvuru süreci ve şartlarına dair bilgilendirme yapıldı.

Başvuru Süreci

Mersin Kıyı EGM için yayımlanan iş ilanına başvuru yapmak isteyen büro memuru kamu personeli adaylarının başvurularını online olarak İŞKUR resmi sayfasından kişisel bilgileri ile birlikte tamamlamaları gerekmektedir.

KPSS P3 türünden en az 60 puana sahip olan adayların başvuru yapabileceği alımlar için adayların en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Alımlardan sonra personeller Mersin Merkez’de görevlendirilecektir.

Başvurular İŞKUR'da

Başvurularını takip etmek ve tamamlamak isteyen kamu personeli adaylarının 00005111584 numaralı İŞKUR ilan numaralarından süreci takip etmeleri mümkündür. 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)