Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilanla Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğüne Temsil/Gün başına pozisyonunda 1 Adet Kamu Personeli alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2018, 00:33 23.11.2018, 00:39
Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilana göre Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğüne Temsil / Gün başına pozisyonunda sözleşmeli 1 (Bir) adet Orkestra sanatçısı (Arp) kamu personeli alınacak.

Başvurmak isteyen adaylarda aranan şartlar şöyledir. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte,orkestra sanatçısı olarak çalıştırılacakların Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarların lisans düzeyinde mezun olmaları şartı aranmaktadır.

Sınav  G.F. Haendel Arp Konçertosu, sadece 1 ve 2 nci bölüm, kadansıyla (piyano eşlikli)olarak, Deşifraj; Komisyonca sınav sırasında belirlenecek önemli orkestra eserlerinden seçmeler. (Piyano eşliği zorunluluğu aranmaz.) şeklinde olacaktır.

İlgilenen adayların en geç 04 Aralık 2018 Salı günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe dilekçe, Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,  Adli sicil kaydı, Diploma Örneği, Özgeçmiş İle şahsen ya da posta yolu ile Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz/MERSİN adresine yapılabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@