Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediye personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 100 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2020, 00:01 24.10.2020, 12:37
Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediye personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 100 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 24.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda bulunan mail adresine veya kurum adresine CV doldurarak şahsen başvuru yapabilirler.

Mail Adresi: imarinsaat33@gmail.com

Başvuru Adresi: Piri Reis mahallesi İsmet inönü Bulvarı 49/A Yenişehir - Mersin

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Mersin Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)