Mersin Büyükşehir Belediyesi 35 Kamu Personeli Alımı

Mersin Su ve Kanalizasyon idaresi müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Güvenlik görevlisi, Kaçak kontrol çalışanı, Sayaç okuma çalışanı, tekniker, teknisyen, vasıflı vasıfsız işçi ve Şoför alımı yapılacak olup adayların şahsen Belediye personele 4 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 35 Kamu Personeli Alımı

Mersin Su ve Kanalizasyon idaresi müdürlüğü 13 kişi vasıflı vasıfsız işçi alımına adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Kamu personeli alımı erkek adayların Askerlik hizmeti ile bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor, KPSS şartı aranmamaktadır.

Mersin Belediyesi personel alımı elektrik teknikeri 1 kişi, Harita teknikeri 1 kişi ve Tekniker 2 kişi alımına adayların ilgili bölümlerden en az önlisans mezunu olması şartı vardır. Tüm alımlarda son başvuru tarihi 4 Ocak 2019 olup adaylar bu tarihe kadar Mersin Su ve Kanalizasyon idaresi müdürlüğü personele şahsen müracaat edeceklerdir.

Belediye Engelli personel alımı 1 kişi en az lise mezunu olması ve durumunu yetkili bir hastaneden almış olduğu rapor ile belgelemesi  ve çalışmasına engel herhangi bir akıl hastalığının buunmaması şartı vardır.

Mersin Su ve Kanalizasyon idaresi müdürlüğü 2 kişi kaçak kontrol çalışanı alımına adayların en az lise mezunu olması, sıhhi tesisat bilgisinin olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Belediye en az lise mezunu sayaç okuma çalışanı 5 kişi alımına sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek olup adayların B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Su ve Kanalizasyon idaresi 1 kişi elektronik teknikeri alımına adayların meslek lisesinden ilgili bölümden mezun olma şartı vardır. Başka bir özel şart aranmamaktadır.

8 Kişi en az lise mezunu Güvenlik görevlisi alımına adaylarınsilahlı güvenlik sertifikasına sahip olması şartı vardır. Adaylar diploma ve CV ile başvuru yapacaklardır.

1 kişi ağır vasıta şoförü alımına adayların en az ilkokul mezunu olması, SRC belgesine sahip olması ve ağır vasıta ehliyetine sahip olması şartı vardır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi  ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 09:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet  karaca
Ahmet karaca - 8 ay Önce

Engeliyim

Narin
Narin - 8 ay Önce

Sonucları nereden bakıyoruz

Narin niran
Narin niran - 8 ay Önce

Sonuclara nereden bakıyoruz

Şöför
Şöför - 5 ay Önce

Şöför
Şöför - 5 ay Önce

Rica etsem degerlindirirmisiniz

Şöför
Şöför - 5 ay Önce

Rica etsem degerlindirirmisiniz

Uzay Yozgat
Uzay Yozgat - 5 ay Önce

İş arıyorum