Mersin Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Silifke Belediyesi yayınlamış oldukları ilanlar ile İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 11 personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2019, 04:28 09.01.2019, 04:29
Mersin Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Önlisans mezunu 1 kişi Büro personeli alımına adayların iki yıllık önlisans programı mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca KPSS şartı aranmamaktadır. İlanların yayında kalma süreleri 1 günlük olduğu için adaylar Bugün yani 9 Ocak 2019 mesai bitimine kadar Mersin Büyükşehir belediyesi Kültür sanat bilim bölümüne başvuru yapılması gerekmektedir.

Mersin belediyesi 1 kişi Büro personeli kamu personeli alımı için adayların lisans düzeyinde eğitim şartı aranmaktadır. Adayların 9 Ocak 2019 mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapması gerekmeketdir.

Mersin Belediyesi 1 kişi İç Mimar alımına adayların iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümleri mezunu olması gerekmektedir. Adayların 9 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Silifke Belediyesi ( Mersin ) 8 kişi daimi işçi statsünde istihdam edilecektir. Alınacak personeller 6 kişi ekmek ustası, 1 kişi ekmek dağıtım elemanı 1 kişi ekmek satış elemanı olarak toplam 8 kişi istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adayların 14 Ocak 2019 tarihine kadar Silifke belediyesi hizmet binası 4. Kat adresine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Büyükşehir Belediyesi iç mimar ilan metni için tıklayınız.

Büyükşehir Belediyesi önlisans büro personeli metni için tıklayınız.

Büyükşehir Belediyesi lisans büro personeli metni için tıklayınız.

Silifke Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)