Mersin Büyükşehir Belediyesi 100 Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 100 daimi işçi alımı yapılacağını kurum dışı ilan ile duyurmuştur. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. İşte detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.12.2019, 13:53
Mersin Büyükşehir Belediyesi 100 Daimi İşçi Alıyor

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde bulunan şirkette görevlendirilmek üzere 100 daimi işçi alımı yapılacağı kurum dışı ilan ile duyurulmuştur. Başvuruda bulunacak adayların görevleri arasında, parkomat görevlisi, çevre düzenlemesi ve otopark hizmetlerinin yürütülmesi gibi görevlerde istihdam edilecekleri yayımlanan ilan metninde duyurulmuştur.

Başvuruda bulunacak adaylar şahsen başvuruda bulunacak olup istenilen belge ve bilgileri başvuru tarihi itibariyle teslim etmeleri gerekmektedir. İlana son başvuru tarih 5 Aralık 2019 olarak verilmiştir.

Başvuruda bulunacak ilgili adayların en az ortaokul mezunu olması en fazla lise mezunu adaylar arasından başvuruların alınması beklenilmektedir. Ayrıca en az B sınıfı sürücü ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvuruda bulunmadan önce adayların yukarıda ilan metninde istenilen belgeleri ve başvuru şartlarını taşıdıklarından emin olarak başvurularını şahsen ilgili birime yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)