Mersin Belediyesi Yüksekokul Mezunu İnşaat İşçisi Alıyor

Mersin Belediyelerinde görevlendirilmek üzere işe alınacak olan personel ve işçi için alım ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 09:45
Mersin Belediyesi Yüksekokul Mezunu İnşaat İşçisi Alıyor

Türkiye genelince 2019 İstihdam Seferberliği kapsamında ele alınan ve işsizlikle mücadele etmekte önemli bir rol oynaması öngörülen yerel yönetimler personel alımı ve işçi alımı süreçleri çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre istihdam ilanı olarak çıkılan her ilana her vatandaşın başvuru yapmak hakkı vardır.

Önemli olan nokta ise yayımlanan ilanlarda işveren kurumun işe alacağı vatandaştan hangi özellikleri sağlaması gerektiği noktası olmaktadır. Aracı kurumlar vasıtası ile yayımlanan ilanlarda yer alan özel şartların sağlanması halinde bir vatandaş sınırsız sayıda istihdam ilanına başvuru yapabilmektedir.

Mersin Belediyesi İşçi Alıyor

Mersin sınırları içerisinde merkezi belediyelere bağlı olarak ilçe hizmetlerine devam eden ve Mersin işçi alımı olarak yayımlanan, Anamur Belediyesi ile birlikte faaliyetlerde rol oynayan Anamur Turizm İnşaat Tarım Temizlik Enerji Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ şirketinde işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru Şartları ve Süreci

Mersin Anamur’da yapılacak olan Anamur işçi alımı için 1 kişilik kontenjan ayrılmış olup; alımların ahşap alanında İnşaat Kalıpçısı unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Mersin Anamur İnşaat Kalıpçısı alımına başvuru yapacak olan adayların Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olacağı ilan edilirken, adayların ise Anamur’da ikamet eden ve en az 2 yıllık yüksekokul mezunu olan vatandaşlardan olması talep edilmektedir.

Anamur İnşaat Kalıpçısı alımı için başvuru yapacak olan adayların en ge 2.9.2019 tarihi mesai bitimine kadar kılavuzda yer alan şirket merkezine başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)