Menteşe Belediyesi İnşaat Teknikeri Alımı

Kamu kurumuna İnşaat Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusunda Menteşe Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 07.03.2021, 13:04
Menteşe Belediyesi İnşaat Teknikeri Alımı

Menteşe Belediyesi İnşaat Teknikeri Alımı

Kamu kurumuna İnşaat Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusunda Menteşe Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Menteşe Belediyesi ilanı son başvuru tarihi 9.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan kurum adresine şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahallesi Belediye sokak No: 11

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Menteşe İnşaat Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)