Menemen Belediyesi 276 Personel Alıyor

Menemen Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu iki farklı ilan ile 267 kişi durumu normal ve 9 kişi durumu engelli olmak üzere toplam 276 kişi işçi alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamıştır ve son başvuru tarihi 18 Mart 2019 olarak açıklanmıştır.

Menemen Belediyesi 276 Personel Alıyor

Menemen Belediyesi ( İzmir ) kişisel durumu normal 267 kişi Bahçıvan olarak alınacaktır. KPSS şartı bulunmayan Belediye personel alımı için adayların en az okur – yazar olması, Dış Mekan Bitkileri ve Zararlılarla Mücadele Eğitim Sertifikası, Çiçek Düzenleme Eğitim Sertifikası, Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası, Peyzaj Renkler ve Renk Harmonisi Eğitim Sertifikalarının dördüne birden sahip olması şartı vardır.

Belediye işçi alımı için adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR sitesi üzerinden İŞKUR iş ilanları ilan no 00004878241 ile başvuru yapması ve İstenilen belgelerin Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası Yetkilisine elden teslim edilmesi gerekmektedir.
Belediye 9 kişi Bahçıvan alımına ise sadece Kişisel Durumu Engelli olanlar başvurabilir. Engelli personel alımı için adayların en az okur – yazar olması, Dış Mekan Bitkileri ve Zararlılarla Mücadele Eğitim Sertifikası, Çiçek Düzenleme Eğitim Sertifikası, Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası, Peyzaj Renkler ve Renk Harmonisi Eğitim Sertifikalarının dördüne birden sahip olması şartı vardır.

Engelli işçi alımı için adayların 18 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilan numarası 00004877958 ile başvuru yapılması gerekmektedir. Kura çekilişi Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezinde 20 Mart 2019 Tarihinde 10:00 ile 11:00 saatlari arasında çekilecektir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 11:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
bilal şahin
bilal şahin - 5 ay Önce

Bende iş arıyorum

Hulusi boora
Hulusi boora - 4 ay Önce

Başkanım işsizim ve işe gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olursanız size minnettar kalırım ne iş olursa yaparım saygılımla