Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Kamu Personel Alınacak

KPSS'siz memur alımı ilanları ile Kamu Kurumu için yayınlanmış olan duyurularda İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere yapımcı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.10.2021, 00:10 20.10.2021, 08:29
Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Kamu Personel Alınacak

Kamu kurumları için belediye personel alımı ilanları genelinde başvuru gerçekleştirecek kişilerin ilgili bölüm mezunu olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


İstanbul yapımcı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri için adaylar aşağıda yazılı kurum sitesi üzerinden özgeçmişlerini yollayarak başvuracaklar.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


BAŞVURU ŞARTLARI


KPSS’siz memur alımı ilanları için görev yapmak amacı ile başvuranların üniversitelerin alakalı bölümlerinde mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmamak gerekiyor.

Kamu personel alımı için başvurmak isteyen kişilerin benzer görevlerde en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yönetimin belirttiği genel çalışma prensipleri doğrultusunda görevlerini yapmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı kapsamı için çalışmak isteyenlerin film yapım ve prodüksiyon süreçlerinin planlanması konularında tecrübeli olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve makineler çalışırken gerekli olan kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapabilmeli.

İş ilanları için başvuru yapmak isteyen şahısların bütçe ve iş akışının koordine edilmesi dahil tüm süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı