Memur Alımı 2021 Kapsamında Kamu Personel Alımı İlanı Yayınladı

Kamu ilanları ile birlikte yayınlanmış olan memur alımı 2021 KPSS siz iş ilanları duyurusunda İzmir Urla belediyesi birimlerine 2 adet büro işçisi alınacak.

Kamu Personeli Alımı 10.10.2021, 11:42 11.10.2021, 20:58
Memur Alımı 2021 Kapsamında Kamu Personel Alımı İlanı Yayınladı

Kamu personel alımı için bildirilmiş olan kamu işçi alımı ile birlikte Urla belediyesi için çalışmak isteyenlerin uygun şartları taşımaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Urla ilçesi için son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen yapılacaktır.

Hacı İsa Mahallesi Çelen Sokak No: 1


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir belediyesi kamu personel alımı için gerekli olan başvuruyu yapacakların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Urla işe alım için bütün adayların raporlama konuları ile ilgili olarak gerekli deneyime sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve koordinasyon takip hususunda becerikli olmaları gerekmekte.

Adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamu hakları gereği mahrum bırakılmamış olmaları.

Tercihen başvuran şahısların askerlik hizmetlerini yapmış olması gerekmekte.

Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların takım çalışması konularına yatkın ve iletişim kabiliyetlerinin çok iyi olması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Urla insan kaynakları alımları için hızlı bir şekilde problem analiz edebilme ve çözebilme kabiliyetlerine sahip olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı