Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlkokul Mezunu 5 İşçi Alıyor

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ilkokul mezunu olan adaylardan farklı unvanlar ile işçi alımı ve personel alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 02.09.2019, 12:25
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlkokul Mezunu 5 İşçi Alıyor

Yayımlanan ilanlar neticesinde ve özellikle üniversite bünyesinde gerçekleştirilen personel alımları ve işçi alımları sonuçlarında istihdam edilmeyi ümit eden vatandaşlar için önemli bir imkan olan aracı kurumlar duyuruları, kamuoyunun bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Üniversitelerin rektörlüklerinden ve idari mali işleri daire başkanlıkları tarafından onaylanan koşullarda yapılması planlanan alımlar için çıkılan personel alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi.

Söz konusu ilanda yayımlanan bilgilere göre alımların Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından yapılacağı açıklandı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Alımları

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı olarak çıkılan ve İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanlarda yer alan unvan ve kontenjan koşullarına göre; 4 farklı unvan için toplamda 5 kişilik kontenjan açıldığı duyuruldu.

Unvan ve Kontenjanlar

Kalorifer Atşeçisi unvanına başvuru yapacak olan adayların 00005133835 numaralı İŞKUR ilanlarını takip etmeleri gerekirken, adayların mesleki yeterliliğe sahip olması şartına uygun olması talep edildi.

Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi  alımları için başvuru yapacak olan adayların 00005133854 numaralı ilanı takip etmeleri gerekirken, adayların mesleki sertifikalara sahip olmaları şartı arandığı açıklandı.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)için başvuru yapacak olan adaylardan talep edilen mesleki yeterlilik şartının dışında, adayların takip edeceği ilan numarası olarak 00005133936 verildi.

Son olarak iki kişilik kontenjan ayrılan ve Büro Memuru olarak görev yapması talep edilen memur alımına başvuru yapacak olan adayların da 00005134376 numaralı ilanı takip etmeleri gerektiği açıklandı.

İlana başvuru yapacak adayların en az ilkokul ve büro memuru alımına başvuru yapacak adayların da önlisans mezunu ve KPSS P93 puan türünden skora sahip olmaları gerektiği eklendi. 

Son Başvuru 6 Eylül'de

Son başvuru tarihi 6.9.2019 olarak belirlenen ilana başvuru yapacak olan adayların çalışma adresi ise  Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi Burdur Merkez olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)