Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Medeniyet Üniversitesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 01.05.2020, 00:01
Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere resmi gazete ilanı ile  375 sayılı kanun hükmündeki kararnameye dayanılarak (kamu kurum ve kuruluşlarında büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde sözleşmeli bilişim personeli alımı) ilanı verilmiştir.

Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS-P3 puanı ile İngilizce dilinde “YDS” Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından geçerli not almış olmaları gerekmektedir. YDS sınavı geçerli sonuç belgesi tarih olarak belirtilmemiş olması halinde ise 5 yıl süre ile geçerli sayılacaktır. Üniversitede istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli alımına adaylar bir unvana başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48’inci maddesinde sayılan genel başvuru şartlarına haiz olması, Fakültelerin dört yıllık elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ile yazılım mühendisliği bölümlerinden veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarınca kabul edilmiş denkliğe sahip olması gerekmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak; Medeniyet Üniversitesi https://personel.medeniyet.edu.tr/tr resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Adaylar şahsi gmail adresinden oturum açarak başvuru formunda istenen belgeleri dosya yükleme alanlarına eksiksiz olarak yükleyerek online olarak başvuruyu tamamlayacaklardır.

Başvurular 30 Nisan 2020 tarihi itibariyle başlamış olup 15 gün içerisinde başvurularını yapabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)